رفتن به محتوای اصلی
x
 • 27 اردیبهشت ماه روز ارتباطات و روابط عمومی

  🔷به مناسبت27 اردیبهشت ماه ، روز ارتباطات و روابط عمومی ، رییس بیمارستان به همراه تیم مدیریتی و دیگر مسئولان از مسئول روابط عمومی بیمارستان تقدیر نمودند.

  🔹سرکار خانم صانعی رئیس محترم بیمارستان ضمن عرض تبريك و تشكر از مسئول روابط عمومی ( مهندس عنبری) بابت خاطره های لحظات خوبی  كه برای پرسنل بيمارستان بوجود آوردند ، افزودند: اهمیت جایگاه روابط عمومی در عصر ارتباطات و دورانی که اطلاع‌رسانی در همه عرصه‌ها پیشتاز است ، به گونه ای است که موفقیت سازمان‌ها و دوام آنها در عرصه‌ فعالیت های تخصصی به عملکرد روابط عمومی آنها وابسته است.

 • تشکیل مجمع موسسه پیشگامان درمان بیمارستان فاطمیه(س)خوانسار 

  ✅ تشکیل مجمع موسسه پیشگامان درمان بیمارستان فاطمیه(س)خوانسار 

  🔺 "تشکیل مجمع خیرین سلامت شهرستان خوانسار " در مورخه ۱۴۰۱/۰۲/۲۲ در سالن فرهنگسرای خانواده برگزار گردید. 

 • گرامیداشت روز مدارک پزشکی در بیمارستان فاطمیه(س) خوانسار

  ✅ گرامیداشت روز مدارک پزشکی در بیمارستان فاطمیه(س) خوانسار

  🔺به مناسبت روز هفدهم اردیبهشت ماه و شروع هفته جهانی مدیریت اطلاعات سلامت و روز آمار و مدارک پزشکی، سرکارخانم صانعی رییس بیمارستان فاطمیه(س) به همراه تیم مدیریتی با حضور در  واحد  مدارک پزشکی از پرسنل این حوزه تجلیل کرد.

  🔺به گزارش روابط عمومی بیمارستان فاطمیه(س) سرکارخانم صانعی ضمن تبریک این روز گفت: اسناد و پرونده پزشکی مهمترین و غنی ترین منبع اطلاعاتی بیمار می باشد از این رو درک اهمیت والای آن به مثابه توسعه و بینش اطلاعاتی است.

 • تقدیر از زحمات پرسنل ماما در بيمارستان فاطمیه(س) خوانسار

  ✅ تقدیر از زحمات پرسنل ماما در بيمارستان فاطمیه(س) خوانسار

  🔺به گزارش روابط عمومی بیمارستان فاطمیه(س) به مناسبت ۱۵ اردیبهشت روز جهانی ماما، سرکارخانم صانعی رئیس بیمارستان به همراه سوپروایزر شیفت با حضور در بخش زایشگاه از خدمات ماماهای بیمارستان با اهداء گل ، لوح سپاس و پذیرایی ، تقدیر بعمل آوردند و خدمات آنان را در جهت بهبود روز افزون شاخص های سلامت مادر و کودک شايان ذكر دانسته و از اینکه در  سلامت مادر و كودك تلاش مي كنند قدرداني و برای آنان آرزوی موفقیت و سلامت نمودند.

 • حضور شبانه رئیس بیمارستان فاطمیه(س) به همراه تیم مدیریتی در این مرکز و تبریک به بیماران و کارکنان به مناسبت عیدسعید فطر

  ✅حضور شبانه رئیس بیمارستان فاطمیه(س) به همراه تیم مدیریتی در این مرکز و تبریک به بیماران و کارکنان به مناسبت عیدسعید فطر

 • یازدهم اردیبهشت، روز جهانی کار و کارگر مراسمی با حضور سرکار خانم صانعی رئیس بیمارستان و جمعی از کارکنان خدمات ، تاسیسات و آشپزخانه برگزار شد

  🔺به گزارش روابط عمومی بیمارستان فاطمیه(س) خوانسار ، در یازدهم اردیبهشت، روز جهانی کار و کارگر مراسمی با حضور سرکار خانم صانعی رئیس بیمارستان و جمعی از کارکنان خدمات ، تاسیسات و آشپزخانه برگزار شد. 
  🔺در این مراسم سرکارخانم صانعی با گرامیداشت روز کار و کارگری از زحمات و تلاش کارکنان خدمات ، آشپزخانه و تاسیسات تشکر کرد و گفت: همه مسئولین بیمارستان قدردان زحمات تک تک شما هستند و اهمیت خدمات شما بر هیچکس پوشیده نیست.
   

 • برگزاری کارگاه آموزشی«آشنایی با خودکشی و پیشگیری از آن»در بیمارستان فاطمیه(س) خوانسار

  ✅ برگزاری کارگاه آموزشی«آشنایی با خودکشی و پیشگیری از آن»در بیمارستان فاطمیه(س) خوانسار

  🔺به منظور آشنایی با خودکشی و پیشگیری ازآن و آموزش راهکارهای مقابله باآن در محیط کار و زندگی توسط دکتر مهدی حسن زاده خوانساری دکترای تخصصی بورد روانپزشکی و استاد دانشگاه علوم پزشکی تهران (فلوشیپ پیشگیری از خودکشی و فلوشیپ روانپزشکی فرهنگی از دانشگاه مک گیل کانادا)در سالن کنفرانس بیمارستان فاطمیه(س)برگزارگردید.

 • اطلاعیه جذب نیرو در بیمارستان فاطمیه خوانسار

  اطلاعیه جذب نیرو در بیمارستان فاطمیه خوانسار

  ✅باتوجه به اینکه بیمارستان فاطمیه (س)شهرستان خوانسار در نظر دارد جهت تکمیل کادر پرسنلی خود در رشته شغلی خدمات یک نفر نیروی خانم تحت پوشش شرکت پیشرو طب خوارزمی از طریق آزمون و مصاحبه جذب و بکارگیری نماید.

  🔻 متقاضیان از پنج شنبه ۱ /۲/ ۱۴۰۱ لغایت پایان روز دوشنبه ۵ /۲/ ۱۴۰۱ (به مدت پنج شبانه روز) از طریق سایت زیر 
  Payam98.ir
   اطلاعات خود را تکمیل و مدارک مورد نیاز را بارگذاری نمایند.

 • گرامیداشت روز آزمایشگاه

  گرامیداشت روز آزمایشگاه

  به گزارش روابط عمومی بیمارستان فاطمیه (س) سه شنبه 30 فروردین به مناسبت #روز_آزمایشگاه سرکارخانم صانعی رئیس بیمارستان به همراه تیم مدیریتی این مرکز باحضور در این واحد، ضمن عرض خداقوت و خسته نباشید به پرسنل زحمتکش آزمایشگاه، این روز را به همکاران تبریک گفته و با اهدای لوح یادبود و گل از آنان قدردانی گردید.

 • 🔷کمیته بیماری های واگیر و غیرواگیر در سالن کنفرانس بیمارستان فاطمیه(س)

  🔷کمیته بیماری های واگیر و غیرواگیر در سالن کنفرانس بیمارستان فاطمیه(س) خوانسار برگزار شد.
   
  🔹کمیته بیماریهای واگیر و غیر واگیر با موضوع ضرورت آمادگی جهت مقابله با طغیان بیماریهای اسهالی و لزوم هماهنگی و برنامه ریزی بین بخشی و درون بخشی با حضور مدیریت شبکه ، رئیس بیمارستان ،  ، پزشکان متخصص داخلی و اطفال ، پزشک اورژانس و کارشناسان واحدهای بهداشتی و درمانی تشکیل شد.