رفتن به محتوای اصلی
x
 • تبریک روز آزمایشگاه

  زادروز حکیم جرجانی، طبیب بلند نام، پژوهنده و آزمایشگر برجسته ایرانی که به شایستگی روز آزمایشگاه نام یافته، فرصتی مغتنم برای تجلیل از تلاش‌ها و مجاهدت‌های خانواده بزرگ آزمایشگاهیان است.

  بهمین منظور ریاست بیمارستان به اتفاق تیم مدیریتی با حضور در واحد آزمایشگاه ضمن تبریک این روز، با اهدای گل و شیرینی از تلاش و زحمات این عزیزان تجلیل نمودند. 

 • ✅ دیدار صمیمانه معاون توسعه مدیریت و منابع دانشگاه علوم پزشکی اصفهان

  چهارم فروردین ماه سال جاری دکتر مصلحی معاون محترم توسعه به اتفاق معاون محترم مدیریت بازرسی دانشگاه باحضور در بیمارستان فاطمیه خوانسار، ضمن تبریک سال جدید و تقارن آن با ماه میهمانی خدا از تلاشگران عرصه سلامت که در این ایام به خدمت رسانی مشغول بودند تقدیر و تشکر بعمل آوردند.

  روابط عمومی بیمارستان

 • سفر یک روزه وزیر بهداشت به خوانسار

  دکتر بهرام عین‌اللهی، وزیر بهداشت و درمان و آموزش پزشکی به اتفاق دکتر خاتمی نماینده خوانسار و گلپایگان در مجلس، دکتر شیرانی رئیس دانشگاه علوم پزشکی اصفهان و هیأت همراه روز سه شنبه سوم بهمن ماه بمنظور بررسی مسائل درمانی و بهداشتی وارد خوانسار شدند.

 • آگهی فراخوان جذب نیرو بصورت شرکتی در بیمارستان فاطمیه خوانسار

  باتوجه به اینکه بیمارستان فاطمیه شهرستان خوانسار در نظر دارد جهت تکمیل کادر پرسنلی خود در رشته شفلی کارشناس پرستاری و فنآوری اطلاعات سلامت تحت پوشش شرکت پیشرو طب خوارزمی جذب و بکارگیری نماید، لذا متقاضیان میتوانند بامراجعه به سایت اینترنتی https://yektamahbob.ir تا ساعت ۲۴ روز دوشنبه مورخ ۱۴۰۲/۱۰/۱۸ نسبت به ثبت نام اقدام نمایند.

  کارگزینی بیمارستان

 • انتصاب سرپرست بیمارستان

  طی حکمی از سوی رئیس دانشگاه علوم پزشکی اصفهان، دکتر مریم السادات جمدی به عنوان سرپرست بیمارستان فاطمیه خوانسار منصوب شد.

  آیین معارفه سرپرست جدید بیمارستان با حضور دکتر جنگجو مدیر امور بیماریها و مراکز تشخیصی و درمانی دانشگاه علوم پزشکی اصفهان، دکتر قاضی سعیدی مدیر شبکه بهداشت و درمان خوانسار و جمعی از پرسنل بیمارستان برگزار شد.

  در این مراسم دکتر جنگجو ضمن تبریک به سرپرست جدید بیمارستان و ارائه راه کارهای مدیریتی، از زحمات و تلاش دکتر قاضی سعیدی در زمان تصدی ایشان قدردانی بعمل آوردند.

 • فعال شدن کلینیک تخصصی و فوق تخصصی جدید در درمانگاه بیمارستان خوانسار

  در راستای خدمت رسانی به بیماران و پیگیریهای ریاست بیمارستان دکتر قاضی سعیدی با جذب نیروی متخصص جدید در رشته های: فوق تخصص گوارش، کبد و مجاری صفراوی، جراح و متخصص کلیه و مجاری ادراری و متخصص گوش و حلق و بینی، توانائی کادر درمان بیمارستان فاطمیه خوانسار در ارائه خدمات درمانی به بیماران گرامی مجهزتر گردید.

  با این وجود برنامه کلینیکهای یاد شده بشرح ذیل اعلام می گردد:

  1. کلینیک فوق تخصص گوارش با حضور آقای دکتر سینا بابازاده روزهای جمعه جهت انجام اعمال اندوسکوپی و کولونوسکوپی

 • بازدید ریاست و معاونین دانشگاه علوم پزشکی اصفهان از بیمارستان فاطمیه خوانسار

  روز جمعه مورخ 1402/10/01 دکتر شاهین شیرانی، رئیس دانشگاه علوم پزشکی اصفهان به همراه معاونین و هیئت همراه از بیمارستان فاطمیه خوانسار بازدید نمودند.

  در این بازدید که با حضور نماینده خوانسار و گلپایگان، دکتر مسعود خاتمی، معاونین فرماندار و جمعی از خیرین بزرگوار انجام شد از نزدیک در جریان مسائل و مشکلات پیش روی مراجعه کنندگان و بیماران قرار  گرفتند و همچنین به بررسی مسائل و مشکلات، کمبود ها و نقاط ضعف و قوت این مجموعه در جهت پیشبرد هرچه بهتر خدمت رسانی به مردم در سطح منطقه پرداختند.

 • بیمارستان فاطمیه خوانسار در نظر دارد نسبت به فروش اقلام ضایعاتی خود از طریق مزایده عمومی اقدام نماید.

  🔶مزایده
  بیمارستان فاطمیه خوانسار در نظر دارد نسبت به فروش اقلام ضایعاتی خود از طریق مزایده عمومی اقدام نماید.لذا متقاضیان شرکت در مزایده عمومی جهت بازدید،اطلاع از شرایط مزایده و اعلام قیمت پیشنهادی به قسمت اداری بیمارستان مراجعه نمایند.
  زمان بازدید:سه شنبه و چهارشنبه ۱۳ و ۱۴ ام تیرماه از ساعت ۸ لغایت ۱۳ 
  شرح اقلام:آهن آلات ضایعاتی،آلومینیوم،درب و پنجره و....

 • حضور تیم جهادی دندانپزشکی در بیمارستان فاطمیه(س) خوانسار

  تیم جهادی دانشکده دندانپزشکی دانشگاه علوم پزشکی اصفهان به سرپرستی آقای دکتر قادر فیضی متخصص اندودانتیست و مسئول گروه دندانپزشکی بیمارستانی دانشکده روز سه شنبه مورخ ۱۴۰۲/۰۲/۲۶ در بخش جنرال بیمارستان بمنظور انجام خدمات معاینه، ترمیم، کشیدن، جرم گیری، پالپوتومی، فیشورسیلانت و آموزش بهداشت به صورت رایگان به بیماران دارای معلولیت ذهنی(سی پی) این شهر مستقر و شروع به خدمت رسانی نمودند.

 • ✳️پایان اعتباربخشی بیمارستان فاطمیه شهرستان خوانسار

  ✅  ارزیابی دو روزه بیمارستان فاطمیه خوانسار در راستای اعتبار بخشی ، بازدید و ارزیابی از بخشها و خدمات ارائه شده به بیماران  ،  با حضور کارشناسان محترم از دانشگاه علوم پزشکی اراک جناب آقای شمسی ، سرکار خانم بنبادی از دانشگاه علوم پزشکی لرستان و سرکار خانم زادهوش از دانشگاه علوم پزشکی اصفهان با حضور ریاست محترم بیمارستان و مدیران ارشد این مرکز درمانی برگزار شد.