جلسه صندوق پیشگامان درمان

جلسه مجمع عمومی صندوق پیشگامان درمان بیمارستان روز پنج شنبه مورخ ۹۷/۱۱/۴ با حضور خیرین گرانقدر مقیم مرکز ، جمعی از مسئولین و معتمدین شهرستان در مرکز سلامت جواهری برگزار گردید .

در این جلسه سرپرست بیمارستان با اشاره به نظام سطح بندی خدمات که بر اساس آن فقط ۵ تخصص به بیمارستان خوانسار تعلق می گیرد گزارشی مختصر از حضور کامل متخصصان در ایام تعطیلات نوروزی در شهرستان و تاثیر مثبت آن بر رضایتمندی مردم که ناشی از حمایت این صندوق از بیمارستان و تقبل هزینه آن صورت گرفت ارائه و از این اقدام خدا پسندانه خیرین تجلیل کردند .

در ادامه جناب آقای دکتر حمید رضا تشیعی عضو هیأت مدیره این صندوق نیز با اشاره به فرهنگ والا و عالی مردم این خطه، رفع انتظارات و نیازهای مردم را در ارتباط مشارکت گسترده تر معتمدین نیک اندیش شهرستان در جهت حل مشکلات حوزه سلامت خوانسار دانسته و با تأکید بر تقدم پیشگیری بر درمان ، کاهش هزینه های سنگین درمانی جامعه را مستلزم حمایت بیشتر مسئولین و کمک خیرین در حوزه پیشگیری دانستند که با تأسیس این خیریه و انجمن سلامت و حمایت از بیماران نیازمند این امر میسر گردیده است .

جناب آقای حاج فضل اله جواهری نیز با تشکر از حضور مدعوین به اهمیت کمک به همنوع در فرهنگ دینی و ملی ، توفیق ورود در عرصه خدمتگذاری به مردم را موهبتی الهی دانسته و به ذکر مصادیقی از این توفیق الهی در زندگی خود پرداخته و به اهمیت تشکیل این صندوق در جهت حمایت از بیمارستان و حضور متخصصین اشاره کرده ، خواستار مشارکت همه نیکو کاران در این صدقه جاریه شدند .

در پایان سرپرست محترم بیمارستان سرکار خانم صانعی با اهداء لوح تقدیر به نمایندگی مردم خوانسار از رئیس  هیأت مدیره انجمن پیشگامان درمان  جناب آقای محمد حسین رضایی تقدیر و تشکر نمودند.