سامانه نوبت دهی تلفنی

با راه اندازی سامانه نوبت دهی تلفنی بیمارستان همشهریان عزیز می توانند جهت دریافت نوبت با شماره زیر ارتباط برقرار نمایند .

۵۷۷۷۵۲۲۵

خبر

در تاریخ ۹۷/۴/۱۰ یک توده شکمی ( فیبروم رحمی) ۱۸.۵ سانتی متری به وزن ۲ کیلو گرم توسط متخصص محترم زنان خانم دکترنور گستراز شکم یک خانم ۴۰ ساله خارج گردید خارج گردید .

روز کارگر

در تاریخ۹۷/۲/۱۱ به مناسبت روز کارگر از پرسنل خدمات بیمارستان با شاخه های گل و لوح تقدیر قدردانی گردید .

اهداء یک دستگاه CR توسط خیر محترم

 خیر محترم خوانساری یک دستگاه CR به ارزش ریال ۹۰۰۰۰۰۰۰۰ ریال جهت بخش رادیولوژی بیمارستان اهداء نمود .

بازدید رئیس دانشگاه از بیمارستان

در تاریخ  ۹۶/۱۰/۱۴سرپرست دانشگاه علوم پزشکی اصفهان به همراه معاونان محترم دانشگاه جناب آقای دکتر کلیدری معاون درمان ، جناب آقای دکتر یوسفی معاون توسعه و جناب آقای دکتر حیدری معاون بهداشت از بیمارستان بازدید نمودند.

پیام تسلیت

همکار گرانقدر جناب آقای دکتر دهقان

بدینوسیله مصیبت وارده به شما را تسلیت عرض نموده و از خداوند متعال برای آن مرحوم طلب مغفرت و برای جناب عالی و خانواده محترمتان صبر جزیل و اجر عظیم خواهانیم .

                                                                                                    مدیریت و پرسنل بیمارستان

مانور بحران

در تاریخ ۹۶/۸/۲۵ مانور آتش نشانی توسط تیم حفاظت فیزیکی حراست دانشگاه و با حضور حفاظت فیزیکی غرب استان شامل شهرستانهای گلپایگان ، فریدن ،فریدونشهر ، چادگان ، بوئین و میاندشت و به میزبانی شبکه بهداشت و درمان شهرستان خوانسار و به منظور آشنایی نیروهای انتظامات و نقش این پرسنل در بحرانها و با همکاری نیروهای محترم انتظامی ، راهوار و آتش نشانی شهرستان در بیمارستان انجام شد.

اهداء تانک اکسیژن مایع به بیمارستان

 مخزن اکسیژن مایع  در آبان ماه ۱۳۹۶به همت خیر گرانقدر با ظرفیت ۸ تن و ارزش نقدی ۱۴۶۰۰۰۰۰۰۰ ریال  تهیه و نصب  گردید و مزایای زیادی به دنبال خواهد داشت که در ادامه مطالبه به آن اشاره شده است :

پیام تسلیت

همکار گرامی جناب آقای محمود یاوری

بدینوسیله درگذشت پدر گرامیتان را تسلیت عرض نموده و از خداوند متعال برای ایشان طلب مغفرت و برای جناب عالی و خانواده محترمتان صبر جزیل و اجر عظیم خواهانیم .

مدیریت و پرسنل بیمارستان فاطمیه (س) خوانسار

اطلاعیه استخدام

با توجه به اینکه بیمارستان در نظر دارد ۲ نفر نیروی خدماتی خانم به صورت شرکتی جذب نماید متقاضیان تا پایان وقت اداری روز پنج شنبه  ۹۶/۶/۳۰فرصت دارند جهت ثبت نام به سایت دانشگاه علوم پزشکی اصفهان mui.ac.ir دفتر اشتغال و کار آفرینی دانشگاه ( قسمت توسعه مدیریت و منابع - سامانه ثبت نام جویندگان کار ) مراجعه نمایند .

صفحه‌ها

اشتراک در بیمارستان فاطمیه (س) خوانسار RSS