سامانه نوبت دهی تلفنی

با راه اندازی سامانه نوبت دهی تلفنی بیمارستان همشهریان عزیز می توانند جهت دریافت نوبت با شماره های زیز ارتباط برقرار نمایند .

۵۷۷۷۶۸۹۲-۵۷۷۷۲۲۶۷-۵۷۷۷۱۴۹۴-۵۷۷۷۵۲۲۵

اهداء یک دستگاه CR توسط خیر محترم

 خیر محترم خوانساری یک دستگاه CR به ارزش ریال ۹۰۰۰۰۰۰۰۰ ریال جهت بخش رادیولوژی بیمارستان اهداء نمود .

بازدید رئیس دانشگاه از بیمارستان

در تاریخ  ۹۶/۱۰/۱۴سرپرست دانشگاه علوم پزشکی اصفهان به همراه معاونان محترم دانشگاه جناب آقای دکتر کلیدری معاون درمان ، جناب آقای دکتر یوسفی معاون توسعه و جناب آقای دکتر حیدری معاون بهداشت از بیمارستان بازدید نمودند.

پیام تسلیت

همکار گرانقدر جناب آقای دکتر دهقان

بدینوسیله مصیبت وارده به شما را تسلیت عرض نموده و از خداوند متعال برای آن مرحوم طلب مغفرت و برای جناب عالی و خانواده محترمتان صبر جزیل و اجر عظیم خواهانیم .

                                                                                                                              مدیریت و پرسنل بیمارستان

مانور بحران

در تاریخ ۹۶/۸/۲۵ مانور آتش نشانی توسط تیم حفاظت فیزیکی حراست دانشگاه و با حضور حفاظت فیزیکی غرب استان شامل شهرستانهای گلپایگان ، فریدن ،فریدونشهر ، چادگان ، بوئین و میاندشت و به میزبانی شبکه بهداشت و درمان شهرستان خوانسار و به منظور آشنایی نیروهای انتظامات و نقش این پرسنل در بحرانها و با همکاری نیروهای محترم انتظامی ، راهوار و آتش نشانی شهرستان در بیمارستان انجام شد.

اهداء تانک اکسیژن مایع به بیمارستان

یک دستگاه تانک اکسیژن مایع به ارزش ریالی ۱۵۰۰۰۰۰۰۰۰ در آبان ماه ۱۳۹۶ توسط یکی از خیرین محترم شهرستان به بیمارستان اهداء گردید ، این دستگاه نصب و به بهره برداری رسید.

پیام تسلیت

همکار گرامی جناب آقای محمود یاوری

بدینوسیله درگذشت پدر گرامیتان را تسلیت عرض نموده و از خداوند متعال برای ایشان طلب مغفرت و برای جناب عالی و خانواده محترمتان صبر جزیل و اجر عظیم خواهانیم .

مدیریت و پرسنل بیمارستان فاطمیه (س) خوانسار

اطلاعیه استخدام

با توجه به اینکه بیمارستان در نظر دارد ۲ نفر نیروی خدماتی خانم به صورت شرکتی جذب نماید متقاضیان تا پایان وقت اداری روز پنج شنبه  ۹۶/۶/۳۰فرصت دارند جهت ثبت نام به سایت دانشگاه علوم پزشکی اصفهان mui.ac.ir دفتر اشتغال و کار آفرینی دانشگاه ( قسمت توسعه مدیریت و منابع - سامانه ثبت نام جویندگان کار ) مراجعه نمایند .

دریافت کارت اهداء عضو

در تاریخ ۹۶/۶/۱۴ روز سه شنبه اعضاء انجمن اهداء عضو معاونت درمان و دانشگاه علوم پزشکی اصفهان حاج آقا سلطانیان ، جناب آقای نصیری و جناب آقای کاظمی از بیمارستان بازدید نمودند و طی نشستی با رئیس ، مدیر ، مترون و تنی چند از همکاران بیمارستان اهداف انجمن و همچنین راهنمائیهای لازم در خصوص  اهداء عضو و ثبت نام جهت دریافت کارت اهداء عضو را ارائه نمودند در پایان تعدادی پوستر و پمفلت و فرمهای ثبت نام به واحد روابط عمومی بیمارستان تحویل داده شد .

تقدیر از پرسنل بازنشسته

در تاریخ ۹۶/۶/۵ همزمان با برگزاری جشن روز پزشک با حضور تعدادی از مسئولین ادارات شهرستان از جناب آقای لطف اله ذوالفقاری کارمند بازنشسته بیمارستان تقدیر و تشکر بعمل آمد ، همچنین به رسم یاد بود  لوح تقدیر و هدایایی از طرف ریاست و پرسنل بیمارستان به ایشان اهداء گردید.

صفحه‌ها

اشتراک در بیمارستان فاطمیه (س) خوانسار RSS